WARSZAWA 1935 Niezwykła produkcja ZWIASTUN

9 osób wzięło udział w dyskusji

Pora na osadzenie w realiach przedwojennej Warszawy gry komputerowej w stylu czeskiej Mafii czy na kanwie jakiejś opowieści szpiegowskiej.

Do Lodovico - to swietny pomysl. Najwyzszy czas aby swiat wiedzial ktora nacja najpbardziej ucierpiala z powodu WWII

...ale Warszawa, gdyby nie wojenne zniszczenia, byłaby pięknym miastem, porównywalnym z Madrytem, Paryżem...a tak to tylko pozostała namiastka architektonicznych cudów i jakby tęsknota za czymś czego już nigdy nie da się odbudować. Pomysł Lodoviko, żeby niemieckim turystom rozdawać ten film na DVD jest doskonały...tylko nie za darmo.

Fajnie by było jakby autorzy udostępnili to jako program komputerowy ( nawet odpłatnie ) - Wirtualna przechadzka marszałkowską, smakowite !!!

Bin Laden i po....

ja też. ale lewactwo zrobiło z tego budynek wpisany do rejestru zabytków. Nie do ruszenia.

Jestem za rozebraniem Pałacu Kultury i Nauki.

Super. Fantastyczna sprawa. Po emisji w kinach szkoda aby ten projekt kurzył się gdzieś w archiwach. Mam taki pomysł. Trzeba zrobić wydanie tego na DVD. I dołożyć do tego film pokazujący przelot nad ruinami Warszawy. Ten z Muzeum Powstania. Dodać do tego komentarze we wszystkich możliwych językach. I sprzedawać turystom. Turystom niemieckim rozdawać za darmo.

Dobrze, że powstał taki film. Niech pozostanie świadectwo jak mogłaby rozwijać się nasza Ojczyzna gdyby dwie zarazy nie spadły na nas - brunatna i czerwona. Ta druga ciągnie się do tej pory. Wystarczy zauważyć jak reagują miłośnicy demokracji i praw człowieka o wieloletnich stażach w PZPR, gdy prowadzone są jakiekolwiek rozważania na temat usunięcia jednego ze sztandarowych symboli komunistycznej przeszłości - PKiN.


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!