Wszystko co robimy, robimy z potrzeby bycia kochanym NASZ WYWIAD z Happysad

Zobacz także

6 osób wzięło udział w dyskusji

Nowak już koncertuje... Dżem i TSA wROCK for Freedom – Dzień Niepodległości 11.11.2012 - WROCŁAW - Hala "Orbita" g.18:00

Świetny portal, a lemingi niech wracają do czytania Szechterówki w wydaniu on-line, tam dla nich są przygotowane "mądrości". Napiszcie co słychać u Nowaka ze Złych Psów? Jak u niego ze zdrowiem, kiedy wraca do grania?

Dokładnie to samo można powiedzieć o każdym innym portalu: " Bardzo się cieszę, że ten portal jest, czytam i samodzielnie wybieram."

A ja pozostaję wierną czytelniczką i oczekuję czegoś innego niż to, co jest wszędzie. Zupełnie nie zgadzam się z radą poprzednika. Bardzo się cieszę, że ten portal jest, czytam i samodzielnie wybieram.

Nawet nie chciało mi się czytać wywodów tego beznadziejnego "artysty" (tak znam dyskografie zespołu, strukturę utworów...). Rada dla serwisu, jeżeli chcecie 'jako tako' funkcjonować nie przedstawiajcie recenzji muzyki głównie powiązanej z nurtami patriotycznymi, nie o to chodzi przecież w sztuce...Za bardzo staracie się być prawicowi, przy tym nachalni - nie odróżnia więc Was to od typowo "lewackich" serwisów. Mnie jako czytelnika już straciliście. Więcej obiektywności.

nie wiem skąd autor wytrzasnął imię Paweł, jeśli wokalista to Kuba.


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!