OBECNOŚĆ, której nie chcielibyśmy doświadczyć NASZA RECENZJA

Zobacz także

21 osób wzięło udział w dyskusji

Panie Łukaszu Adamski ! Katolik nie będzie miał problemu po tym filmie zejść w nocy do ciemnej piwnicy. Wręcz przeciwnie ! Film jest świetny i tylko umacnia bardziej wiarę w Zbawiciela - Pogromcę szatana !!!! "Gdy idę przez ciemna dolinę - zła się nie ulęknę bo Pan jest ze mną". Szatan nie ma dostępu do ludzi ochrzczonych i przyjmujących Chrystusa !!!!

Słuchaj krytyka to będziesz miał horrory teletubisiowe

niby schemat - nawiedzony dom itd, ale oglądałem ten film w ciągu dnia i .....wieczorem bym się na to nie odważył, polecam, jest naprawde świetny.

znawca gatunku poleca;)

15665

fil naprawdę fajny budzi grozę , dla tych co boja się duchów radze nie oglądać , bo będziecie mieć problemy z zasnięciem

Do Dupy ten film to już The Ring jest lepszy

A mogę wiedzieć, dlaczego niby jeżeli film ma "prokatolicki wydźwięk", to powinno się twórcom wybaczać wpadki? Mógłby mi to szanowny Pan Autor recenzji wytłumaczyć?

Horrory moja pasja choć nie wiem dlaczego na tym filmie uśmiałam się do łez w porównaniu do Naznaczonego 2 który trzymał mnie w napięciu i w momentach mnie naprawdę potrafił przestraszyć... Pozdrawiam

byłem wczoraj na obecności z dziewczyną i ........ ten film jest pokręcony..... nawet dzisiaj w południe jeszcze się trzęse...film jest super!!!!!!!!

super film, ale bardzo straszny, jeśli to na prawde jest oparte na faktach prawdziwych to ja nie wiem czy kiedykolwiek zamieszkała bym w obcym domu. Ale film jest genialny. POLECAM !!!

Film naprawdę świetny. Już z samego początku seansu da się zauważyć momenty doprowadzające do krzyku, a w niektórych chwilach do łez.

Super film.Godny polecenia.....POLECAM

Ostatnio byłam z koleżanką i polecam gorąco film potrafi przestraszyć. Na poczatku nie wiedziałam czego mam się spodziewać ale kiedy film się zaczął byłam mega przestraszona. Z kina wyszłam wstrząśnieta. Strasznie sie bałam pomijając fakt że uwielbiam sie bać

właśnie wróciłam z kina z przyjaciółką ... do teraz trzęsą nam się nogi !! GENIALNY horror !! :) Gorąco Polecam !

Oj, "snupja", Tobie tylko jedno w głowie.

a skąd katolickie demony mają takiego fioła na punkcie analnej penetracji opętanej osoby?

Film dość wolno się rozkręca. Bardzo dobry punkt kulminacyjny jednak można było lepiej rozbudować

Bylam dziś na tym filmie w kinie i fakt...old horror, ale genialny! Gorąco polecam !!!

No, niezły,ale jakoś mnie nie przestraszył

jedno wielkie klamstwo ten gosciu nie jest uznany przez kosciul Katolicki bleeeeee


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!