ZWIASTUN filmu o chłopcu, który widział Boga. NIEBO ISTNIEJE...będzie wzruszający jak książka?

Zobacz także

11 osób wzięło udział w dyskusji

Apropo Limbo, to nauczanie kościoła zmieniło się w tej kwestii (to nigdy nie byl dogmat). Temat ten poruszył w encyklice Evangelium vitae Jan Paweł II, kiedy wspominał o ofiarach aborcji. Napisał wtedy, że Kościół nie zna stanu nieochrzczonych dzieci, ale polecił ufać w miłość i miłosierdzie Boga. Większośc teologów skłania się ku temu, żę takie dzieci trafiają nie nieba.

dzisiaj, 13:58, trzeba matkom mówić, że zgodnie z nauką KK ich dzieci znajdują się nie w niebie, tylko w LImbo, co i ta jest krokiem naprzód, bo wcześniej trafiały prosto do piekła.

Czytalam tę książkę,jest rewelacyjna,warto do niej zaglądac,uczy wiary,pomaga zrozumiec wiele rzeczy.Tak sie składa,ze pracuje w szpitalu i często ,podrzucam"ją Matkom,które straciły swoje dzieci w wyniku poronienia.Widac w ich oczach nadzieję i maleńka iskierke radosci,że maja w niebie swoje maleństwo.Polecam rowniez ,,Anioly w moim życiu"Lorny Byrne,bardzo dobra lektura.Wracając do ww.tematu-CZEKAM na ten film.

Lewacki troll jak zwykle buszuje. Przecież nikt tu nie będzie się rozpisywał i wyjaśniał. Jak takiś zainteresowany to odwiedź stronę Radia Maryja / Multimedia, jest tam bogate archiwum i poszukaj to co cię interesuje. Ale znając życie to tobie nie chodzi o poznanie prawdy tylko o dyskredytacje. PS. Jak ktoś jeszcze nie oglądał, to bardzo dobry film w tym temacie "Spotkanie", "Spotkanie 2"

Nie rozumiem skąd ta buta chrześcijan. Przecież wasza religia nie jest jedyna, skąd wiecie, że akurat wy macie rację? Może jesteście szatańskim pomiotem i mówicie kłamstwa? Pewnie taka wizja jest z perspektywy innych religii. Zresztą nawet poszczególnych wyznań chrześcijańskich. Protestanci kiedyś się mordowali z katolikami, w ramach jednej religii. Skąd pewność, że to buddyści nie ma ją racji? Ich religia jest równie spójna i logiczna. Zaraz ktoś napisze, że Bóg jest jeden, tylko ma różnych wyznawców. Otóż nie, w wielu religiach bogów jest wielu, a w niektórych nie ma boga tylko są np kosmici, czy oświecenie.

Autorzy Biblii pisali pod wpływem natchnienia, jakiego udzielił im Duch Święty???? to zdanie jest tak samo faktograficzne, jak to Mahometowi Koran podyktował anioł Gabriel. a sierotka Marysia spotkała krasnoludki. w Biblii Bóg nie chce nam niczego powiedzieć, bo nie ma z produkcją tej książki nic wspólnego.

Autorzy Biblii pisali pod wpływem natchnienia, jakiego udzielił im Duch Święty. Mieli ponadto wizje, które pomagały im opisać ludzkimi słowami to, co widzieli. Pewnie, że opisy te często nie są idealne z naszej perspektywy (kiedy to nauka poszła bardzo do przodu), a i to, co byśmy dzisiaj nazwali "poziomem intelektualnym" piszących, może zostawiać trochę do życzenia. Ale co z tego? Liczy się tylko to, co Bóg chce nam przez to powiedzieć. A przekaz ten jest, jak dla mnie, piorunująco spójny, dokładny i logiczny. Pozdrawiam

ten film to kolejna bajka. dzieciak rzekomo był w niebie, a tam wszystko jak w Biblii? a skąd autorzy Biblii wiedzieli jakie jest niebo, skoro nie wiedzieli nawet, że Ziemia nie jest płaska i nie jest w centrum wszechświata? Jedyne życie jakie mamy, to te tu i teraz.

"dzisiaj, 13:58, trzeba matkom mówić, że zgodnie z nauką KK ich dzieci znajdują się nie w niebie, tylko w LImbo, co i ta jest krokiem naprzód, bo wcześniej trafiały prosto do piekła." Nie dla mówienia matkom o naukach KK! Tak dla mówienia i zachęcania do czytania Biblii i poznawania Boga. KK mija się znacząco z prawdami biblijnymi, a kult maryi to niestety czyste bałwochwalstwo :( 2 Król. 17:39-41 39. Lecz jedynie Panu, Bogu waszemu, cześć oddawajcie, a On wyrwie was z mocy wszystkich waszych nieprzyjaciół. 40. Lecz oni nie usłuchali, ale postępują według dawnego swego zwyczaju. 41. I tak te narody oddawały cześć Panu, ale służyły też swoim bałwanom. Również ich synowie i wnuki postępują tak, jak postępowali ich ojcowie, aż do dnia dzisiejszego. (BW)

@ ten film to kolejna bajka. dzieciak rzekomo był w niebie, a tam wszystko jak w Biblii? a skąd autorzy Biblii wiedzieli jakie jest niebo, skoro nie wiedzieli nawet, że Ziemia nie jest płaska i nie jest w centrum wszechświata? Jedyne życie jakie mamy, to te tu i teraz. Łatwo Ci uwierzyć w bajkę o ewolucji, która mówi o czymś, co zdarzyło się miliony lat temu, na co nie ma dowodów, a tak trudno w to, co wydarzyło się 2 tyś lat temu, i że Bóg istnieje? :) Przeczytaj książkę najpierw, potem będziesz wiedział czego dowiedział się chłopiec w niebie o prawdach z Biblii :) Aha, Biblia nie mówi, że ziemia jest płaska... mówi coś wręcz przeciwnego! :)

Dlaczego niewierzących i agnostyków ten film aż tak boli? Jeśli Boga nie ma, to o co ten krzyk? Równie dobrze moglibyście oprotestować "Sierotkę Marysię". Jeśli Bóg jest, ale nie wiadomo który i gdzie, co wam przeszkadza jeszcze jedna narracja? No, drodzy ateiści i agnostycy, chyba, że gdzieś podskórnie wiecie, że ten film pokazuje prawdę i boli was wasze błądzenie. Wtedy poproście Jezusa, a On was przytuli i wyprostuje wasze ścieżki.


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!