BEHEMOTH nr 1. w Polsce. NERGAL znowu obwieści: "HAIL SATAN"?

6 osób wzięło udział w dyskusji

dziwne że Darski tytułuje się heretykiem; przecież heretyk to ktoś kto sam uważa się za chrześcijanina, ale kwestionuje jakąś część doktryny głoszonej przez Magisterium Kościoła, uważając że jego wersja / interpretacja jest słuszna i że on jest tym true; Darski taki historyk a chyba nie zna znaczenia słowa "herezja"

Hej redakcjo wnas! takie typki jak darski i jego żałosny satanizm trzeba bojkotowac kompletnym milczeniem!

Aby w tak niszowej muzyce wejść w ogóle na listę Billboard 200 trzeba geniuszu. A na 34??!! To już odlot... Akurat w Ameryce nikt nie pasjonuje się naszymi głupiutkimi wojenkami kulturowymi i pieniądze wydają z rozmysłem...

no cóż, Darski sam wybrał sposób promocji swojej twórczości i poszedł w ideologię. Nie należy więc się dziwić, że w sferze ideologicznej mieszczą się komentarze i opinie. Dla porównania, chyba zdecydowaną większość tworzonej obecnie muzyki można uznać za pozbawioną zabarwienia jakąkolwiek ideologią i pewnie dlatego wyłącznie muzyczne budzi emocje. A tak przy okazji zapytam: ile trzeba w Polsce sprzedać egzemplarzy płyty, aby znaleźć się na 1 miejscu? Nie umiem od ręki znaleźć tej informacji.

Hmmm...no nie wiem, czy akurat w USA ludzie wiedzą o romansie z gwiazdką pop, Nowaku i reszcie wymienionych składników sukcesu :P :) A to, że grają czysty gatunkowo death metal, cóż, wielu ludzi lubi "oldschoolowe" granie. Artykuł napisany w sposób charakterystyczny zarówno dla strony lewej jak i prawej, brak zakotwiczenia w rzeczywistości, na zasadzie: nie lubię satanistów/ateistów/komunistów/chrześcijan/muzułmanów/wpiszcochcesz, więc każdy przejaw twórczości wyżej wymienionych obśmieję, skrytykuję i w ogóle wykażę, że miałkie i nic nie warte :) :P Deprecjonujemy podmiot (tu przez wskazanie grupy odbiorczej albumu), dowalamy parę komunałów, i teza obroniona :P :) No, ale to znak czasów, różnicy między lewym a prawym w sposobie działania nie ma. Aha, nie lubię muzyki Behemota, Darski jako człowiek jest mi zupełnie obojętny. Ot, takie spostrzeżenie moje tylko :)

Behemoth, czy się to komuś podoba czy nie, jest już kapelą legandarną w światowym metalu, uznawaną za prekursora gatunku i zespołem dyktującym trendy w black/death metalu, na którym wzorują się inne zespoły na całym świecie. Zobaczcie sobie na You2be - covery Behemeth grają ludzie z Brazylii, Japonii, Nepalu, USA, NIemiec, czy Indonezyjczycy, albo Izraelici. Behemoth podbił metalowy świat i jest bandem międzynarodowym. I nie należy lokalnie pokwikiwać, bo tej maszyny nie zatrzyma już - NIC :)


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!