ZAKONNICA daje czadu w VOICE OF ITALY. Rewelacyjne wykonanie!

32 osoby wzięły udział w dyskusji

Dolce VITA a nie VITEA. Zatrudnijcie wreszcie jakiegoś porządnego korektora...

Cudnie.

super!!!!!właśnie o to chodzi aby wyjść z ukrycia!!!!!

Prosze o male streszczeni tej piosenki.I komentarze jurorow. Dziekuje

teoretycznie ok. ale wygląda na podpuchę. Nie znam słów, bo to też wiele tłumaczy, wtedy jest już pewne. Śmieszne zachowanie zakonnic dopingujących, generalnie ludzie w jury przypominją ludzi tylko z wyglądu. Jeśli tak wygląda świat, to jest już po nim.

Ma 25 lat, jest z Sycylii. Nazywa się Krystyna. Tyle zrozumiałam:)

Być w zakonie nie oznacza być nikim. W zakonach są wspaniali naukowcy, sportowcy, twórcy i jak widać ludzie o wspaniałych talentach. Codzienna pokora jest ich wyborem - ale przecież talent dalej pozostaje i co więcej może wspaniale wzrastać i się rozwijać BRAWO!

pikna dziołcha / - a jednak zaskoczyła towarzystwo.

You and me together Through the days and nights ...

Panie Bartku, zakonnik to nie znaczy "nikt", ze tylko sie licza naukowcy, sportowcy i tworcy.

Świetna siostra! I ciekawy dobór piosenki. Jej słowa są napisane tak, że mogą dotyczyć mężczyzny / kobiety, jak również Boga. Rewelacyjna zakonnica - oby takich więcej na rekolekcjach dla młodzieży.

Pora aby Franciszek zatańczył Freda Astaire'a - wtedy to już będzie cool i wszyscy będą lubić katolików, nie?..

nie jestem zachwycony :/

Wow. Kapitalny głos i świetne wykonanie. Co to za panocek z buciorami na stole i ten drugi z tatuarzami, to jakieś lokalne gwiadki? Może ktoś przetłumaczyć komentarze jurorów?

znalazłem tłumaczenie na stronie: http://gosc.pl/doc/1926740.Zakonnica-jak-Alicia-Keys

BOSKO!!!!!!

Na gosc.pl tłumaczenie rozmowy: http://gosc.pl/doc/1926740.Zakonnica-jak-Alicia-Keys

Super! bardzo mi się podoba,my nawet sobie nie wyobrażamy ile jest utalentowanych osób wśród sióstr zakonnych i księży.

nergal by sie nie odwrócił

Siostra pięknie śpiewa i dobrze , że duchowieństwo otwiera się na ludzi i pokazuje, że też są ludźmi. Boga można chwalić ale też pokazywać ludziom, że siostry to nie zacofane dewotki i nie tylko ludzie modlitwy ale też jak siostra można pokazać, że będąc zakonnicą można super śpiewać i też czerpać z tego radość i satysfakcje. Talent trzeba rozwijać i nic złego w tym niema. Ludzie jeśli twierdzicie, że ta muzyka wykonana przez zakonnicę jest zła, to macie problem ze sobą. :)

Czemu u nas nie ma takich szalonych występów?

SUPER! Siostrzyczka jest 'odlotowa'.Glos boski:) A i temperament iscie wloski! I zaden 'moher' czy 'ciemnogrod'-nieprawdaz? A u nas nie ma takich szlonych ,i spontancznych wystepow -@ Gosc z 23:35-bo najwazniejsi sa nadymani "jurorowie", ktorzy potrafia tylko skrzydla podcinac jak ktos idzie nie ta droga polityczna co oni...Eh Polsko-badz w koncu wolna i rowna, odwazna i szalona!Czas na to!

Żenada. Nawet zakonnice ulegają presji kiczowatej popkultury. Jak się chce gwiazdorzyć to się nie wybiera życia zakonnego.

siostra pominela sie zpowolaniem :)

To się nazywa dopiero VIS CHRISTIANA !!!!!!!!!Grazie Tante SORELLA!!!!Grazie DIO!!!!!!

SIOSTRO MODLISZ SIĘ ŚPIEWEM I ROBISZ TO NA NAJWYŻSZYM STOPNIU

meine schwester du bist einfach geil,ich wünsche dir viel glück

Ale się małpa wygłupiła...

CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI I WIDZE,ZE NIE MACIE POJECIA O CZYM PISZECIE..... "TA MALPA CO SIE TAK WYGLUPILA" to bardzo utalentowana mloda artystka,ktora nie robi nic "sztucznie.". To wszystko;spiew,ruchy,gesty sa bardzo naturalne i spontaniczne,co swiadczy o jej temperamencie i charakterze.Ta mloda kobieta ukonczyla Akademie Artystyczna i mimo,ze wszyscy profesorzy wiedzieli i ONA sama tez,ze ma poprostu DAR i przepowiadali jej(profesorzy) duze osigniecia w spiewie,ona wybrala ZYCIE ZAKONNE.Ale to wcale nie znaczy,ze mamy nie sluchac jej spiewu i jej nie ogladac.Przeciwnie,bardzo mnie cieszy,ze staje sie nowym artystycznym odkryciem,.

Coś niesamowitego.Boski dar.

takie siostry śpiewające były już w holandii i we francji w latach siedemdziesiątych chciałem zauważy że oprócz tego talentu ta siostra ma jeszcze wybitniejszy dar który niezwłocznie należy ująć a mianowicie dar odstraszania złych skłonności nie będę tego rozwijał dalej bo jest to ściśle naukowo cecha wyjątkowo rzadko spotykana i wybitna widać bóg tak chce skoro tak dobitnie na m wszystkim o tym objawia cieszę się że mogłem to zobaczyć dzięki internetowi rzeczywistość w takim przypadku jest o wiele bogatsza i piękniejsza niech siostra rozwija to w sobie w dalszym ciągu w modlitwie z tobą siostro -józef-

Pieknie, BRAWO SIOSTRA KRYSTYNA!


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!