Jaki był naprawdę Roman Wilhelmi? Syn zdradza tajemnice znakomitego aktora

21 osób wzięło udział w dyskusji

Pozostal tylko zal,ze odszedl tak szybko.

Jako aktora podziwiam,jako człowieka nie mam prawa potępiac,bo też nie jestem święta. Może chciał dobrze,ale nie potrafił grać w życiu,na scenie lepiej mu szło.

był niesamowity wydawało się że jest prawdziwym dyzmą,co dzisiaj się sprawdza

Świnia ale utalentowana. A poważnie - wspaniały aktor - chociaż egoista.

Swinia - nie żaden wspanialy aktor. Zachowal się wobec własnego syna ja swinia. I tyle z jego wspanialosci.

Wspaniały!!!!

Wspaniały aktor.

Można powiedzieć,że był inny ale co to znaczy ?Otóż talent i osobowość,grzechem zaniechania byłoby gdyby tego nie wykorzystał.Kochaliśmy Go za jego naturalność,on nic nie musiał ,On był wybitnym i wyjątkowym artystą .

Najgorsza myśl - dziś może też są podobne talenty, ale nie ma ambitnych produkcji żeby pomogły im się rozwinąć. Odmóżdżająca komercja tłamsi i topi, zanim się zdążą rozwinąć.

Nic go nie usprawiedliwia. Rodzina jest na pierwszym miejscu. Widać do czego doprowadził go nadmierny alkohol i nocne życie. Hulaka i tyle!!!

Utalentowany facet. Szkoda, że życie osobiste posypao mu się (zawsze obie strony są winne). Niech spoczywa w pokoju.

Znajdujemy wady u innych a sami z takimi walczymy.

nigdy go nie lubiłem. to była przemądrzała menda

takich ludzi mozna ogladac na ekranie, ale nie da sie z nimi zyc

nie oceniam jego prywatnego życia ,ale aktorem był doskonałym ,bardzo charakterystycznym i wyrazistym ,rola Dyzmy podobała mi się najbardziej-mistrzostwo!

Nie jestem pewna , ale myślę, że mieszkalam z panem Wilchelmi przu ul Długiej 4 w Poznaniu... Poza tym uwielbiam Jego kunszt aktorski !!!

wspanialy aktor i czlowiek

super aktor od Olgierda w "czterej pancerni i pies",Anioł z Alternatywy i niesamowity Dyzma - w rzeczywistości odzwierciedlenie naszych dzisiejszych polityków..... ale dziekuję,że był

prawdziwy aktor,często wspominam jego role,szkoda że nie może być z nami.....

genialny na rowni z gajosem najlepszy polski aktor w historii,a co do ojcostwa tylko on i jego partnerka ,a nie syn czy kto inny wiedzieli jak bylo i nie wam to oceniac mocherowe łachudry

a ja powiem jedno. To był człowiek, tak wielki na deskach teatru, że jeszcze przez wieki ludzie będą go pamiętać. Dla mnie jest po prostu artystą, zupełnie jak Ryszard Riedel, wielki a zarazem głupi... przykre ale prawdziwe. Dla mnie obydwaj żyli dla innych, nie dla siebie... zaś myśl o codzienności ich zabiła.


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!