DROGÓWKA Smarzowski znów szokuje NASZA RECENZJA

Zobacz także

91 osób wzięło udział w dyskusji

KOZACKI FILM NAPRAWDĘ REWELACJA POLECAM OBY WIĘCEJ TAKICH FILMÓW POWSTAWAŁO :))

Kino Smarzowskiego ma szokować i to robi.Jeżeli są ludzie którzy chcą oglądać coś, co sprawi im przyjemność to na pewno nie będzie to film z ich bajki.Film jest kompilacją wszystkich widzianych i zasłyszanych historii wokół policyjnych i stąd być może ich nadmiar.Technicznie- zakładając że tak miał film wyglądać, jest ok.ale ja mam dość Dogmy. Powiem więcej,już nią rzygam. Mam wrażenie że dobre scenariusze w związku z brakiem środków tak właśnie wyglądają, bo to dobry sposób na zmniejszenie kosztów produkcji.Mam nadzieję że nie doczekam s czasów że do kina będą trafiać filmy robione w kiblu, komórką o matrycy 10 mln pikseli,i wszyscy będą bić pianę na temat nowego spojrzenia .Dla mnie to zwykłe g....Czekam na Smarzowskiego który opowie mi swoją historię tak, że nie domyślę się ze to polski film,wiem że On to potrafi.

Z przykrością podzielam komentarz poprzednika. Powinni nakręcić podobny film o służbach więziennych. Faktycznie film ogląda się z obrzydzeniem. Wszelkie hermetyczne środowiska męskie, czy mieszane, ale odseparowane od społeczeństwa "dumnym" mundurem są obrzydliwe bo funkcjonariusze wiedzą że niewiele spraw ujrzy światło dzienne. Demoralizacja i syf. Współczuje naszemu Państwu, że musi znosić coś takiego.

Przez 30 lat w mundurze. milicja służby kryminalne ,doch- Śl. służba więzienna Straż graniczna. wszędzie tak samo. jak nie pijesz z innymi nie robisz przekrętów, to na aut. Z każdej aż tych służb musiałem odejść ale zawsze przenosili mnie gdzie indziej bo nie pasowałem do kolesiów. Z awansem bardzo trudno mimo że posiadałem stosowne i najwyższe kwalifikacje i tzw, nosa. ale to tu się nie liczy. To ty jesteś wówczas zagrożeniem dla kolegów i przełożonych. Dlatego musisz na aut.

Mam sasiadow policjantow,super ludzie,bardzo ich lubie,oni nie maja nic wspolnego z tymi z filmu.ale wiem ze tacy tez istnieja,a w grupach zawodowych,trzymaja sie razem,i sa niezniszczalni,i nie mowie teraz o policjantach,lecz o urzednikach.nie zdarzylo mi sie spotkac uprzejmego,aroganckich lekarzach ktorym wydaje sie ze juz tu na ziemi sa Bogami,przekupnych sedziach,opryskliwych pielegniarkach itp

CZYSTY REAL,NIC DODAC NIC UJAC,DZIS W KATOWICACH ZAPADL PRECEDENSOWY WYROK<SKAZANO DWOCH POLICJANTOW,KTORZY ZGWALCILI DZIEWCZYNE,BIORAC JA JAKO STROZE PRAWA DO RADIOWOZU,TO JEST STRASZNE.ONA BYLA PIJANA,ONI POTEM POWIEDZIELI<ZE TO DZIWKA,DZIEWCZYNA NIE MIALA NAJMNIEJSZYCH , SZANS NA OBRONE ,CHCIALA POPELNIC SAMOBOJSTWO,A POTEM LECZYLA SIE PSYCHIATRYCZNIE.MAM NADZIEJE ZE TYCH DWOCH GLINIARZY W WIEZIENIU<BEDA GWALCIC,DO OPORU,A POTEM POWIEDZA,ZE ONI SAMI CHCIELI ,BO TO PEDALY,ZYCZE IM TEGO Z CZLEGO SERCA

jEżeli ktoś nie rozumie tego filmu niech nie tyka sie filmów WS to artysta - chylię głowę nisko nad jego dziełami które dla niektórych mas są nie do ogarnięcia stąd ta krytyka która z pewnąćsia bierze sie z płytkiego systemu lub braku myślenia. Panie Topa - mistrzostwo świata ! Jest Pan wspaniałym aktorem !

Film online można zobaczyć na http://tlit.pl/drogowka-film-online-bez-limtu

Oglądałem wczoraj. To czarny dokument o mechanizmach władzy i życiu w Polsce a nie film fabularny. Jestem poruszony. Po filmie zadałem sobie pytanie: "czy to mogłaby być prawda?" Niestety ... Polecam ten film oraz filmy Brauna Razem daje to pełny obraz Polski i Polactwa

Uważam że to jest kolejna świetna produkcja Smarzowskiego ukazująca Polskę "naprawdę"... Po tym filmie chciałoby sie splunąć w twarz naszym władzom którzy dossali się do koryta i grzeją stołki, robią z siebie pośmiewisko medialne. Czasami mam ochotę zajebać takiego parszywego Duska czy i innego popaprańca mundurowego... Dają mi powód do tego bym wyrzekł się swojego obywatelstwa...Tak mi dopomóż Panie Boże!!!!!!!!!!! Zrobiłbym to przy najbliższej okazji. Wstyd i hańba w jakich czasach nam przyszło żyć.

Jak ktoś chce obejrzeć gówno to są prostsze sposoby niż chodzenie do kina na Drogówkę, Galerianki, Sponsoringi i inne filmy, których reżyserowie za cel wzięli sobie rzeźbienie wiadomo w czym. I jeszcze ten goguś Smarzowski, który kozaczeniem na ekranie - jak mniemam - nadrabia młodzieńcze lata spędzone przy maminęj spódnicy.

Film jest obrzydliwy, odrażający. W połowie ludzie wychodzą z seansu. Trzeba być masochistą, żeby to oglądać dłużej.

Moim zdaniem oglądanie tego filmu to strata czasu i pieniędzy. Jestem szczerze zawiedziony tą produkcją.

Łatwo krytykować Policje w naszym kraju. To prawda, że pracują tu jednostki patologiczne, które nigdy nie powinny do tej formacji trafić, ale ludzie! Bez przesady! Polacy mają zdolność do etykietowania i budowania stereotypów czego nie pochwalam. Ciekaw jestem ile z tych negatywnych mieszających policjantów z błotem jako chamów, tchórzy,oszustów i prostaków komentarzy ma pokrycie z rzeczywistością? Niestety większość polaków nie potrafi się przyznać do błędu. A jeśli w konsekwencji swojego zachowania zostanie jeszcze ukarana przez tego skur...w mundurze, który nie ma co robić tylko czepia się "porządnego" obywatela bo jest ograniczony i ma kompleksy...to lawina inwektyw pod adresem policjantów murowana. Przywodzi mi to na myśl postawę (przykładowo) "pana Heńka zawistnego sąsiada", który widzi sprawiedliwość tylko w wąsko pojmowanym przez siebie zakresie. Jeśli tego ukarano to dobrze bo "...należało mu się!. Ale jeśli to samo dotyczy jego to jest już prześladowany przez tych podłych oprawców oczywiście "...za niewinność!" Ludzie często swoją bezmyślnością, ignorancją, bezwzględnością i ogólnym brakiem kultury (delikatnie mówiąc) nie dają wyboru policji. To prawda. Mundur ściąga krytykę, ale myślę, że równie dobrze należałoby się przyjrzeć tej drugiej stronie, która często poziomem zwulgarnienia, arogancji i chamstwa po prostu zadziwia. Jeżeli czegoś wymagasz od innych, musisz dać to też od siebie. Ta zasada działa w obydwie strony

Ukłon dla reżysera i aktorów. FILM POWSTAŁ ZA PÓŹNO. GDYBY POWSTAŁ 6 LAT WCZEŚNIEJ ŻYŁA BY DZISIAJ MOJA CÓRKA. ZOSTAŁA ZAMORDOWAN A12.03.2008 R. PRZEZ ASPIRANTA DROGÓWKI SKAZANEGO 20.10.2010 ROKU ZA POSIADANIE ZDJĘĆ PEDOFILSKICH. To co znalazłam w jego komputerze pokrywa sie z filmem. Brakuje mi jeszcze pornografii , nakłaniania do prostytucji, stręczycielstwa,narkotyków oraz udziału w handlu samochodami. To wszystko razem dało by następny odcinek Drogówki. Do tego tchórzostwo, obojętność pozostałych policjantów. Policjant drogówki zeznając w prokuraturze powiedział juz nie do protokołu : "Musze patrzeć z czego żyję. Mam żonę i własnie urodziła mi się córeczka." Do tego dochodzi usprawiedliwianie policjantów, którzy popełnili przestępstwo : " Bo oni biedni stykają sie ze złem." Ciekawe ,że prawda.Film pokazuje ,że policjant nie ufał wymiarowi sprawiedliwości, kolegom.

Witam, miałem przyjemność obejrzeć kilka dni temu reportaż z pracy policji drogowej - dokument pt. "Drogówka" wyświetlany aktualnie w kinach. Temat został potraktowany dosyć łagodnie, tym nie mniej oddaje w pewnym zakresie specyfikę pracy Pana kolegów z "drogówki". Realizatorom dokumentu udało się uchwycić typowy dla policjantów drogowych rys charakterologiczny oraz ukazać ich intelektualny potencjał. Po filmie wręcz eksplodowała we mnie długo tłumiona duma, z tego, że Mój Kraj rodzi tak wybitne jednostki, które zebrane w jednym miejscu, zorganizowane i sprawne, stoją na straży prawa i porządku. Wyposażeni w specjalne uprawnienia, uprzywilejowani i uzbrojeni, funkcjonariusze dumnie pilnują znaków drogowych, których przypada ok. 93883603 na jeden km bieżący. Misja tyleż trudna, co chwalebna. Nie sposób wyliczyć wszystkich powodów, dla których Policja, szczególnie drogowa, cieszy się wciąż rosnącym, bo i zasłużonym, szczerym szacunkiem społeczeństwa. Pragnę zapewnić, że mój szacunek dla Pana kolegów z "drogówki' graniczy niemal z uwielbieniem, a każdy mój kontakt z policją drogową zawsze stanowi źródło bezgranicznej radości. Ci zacni panowie, ci dobrzy druhowie - czy to żądaniem łapówki, szantażem lub fałszywym zeznaniem w sądzie, zawsze wzmacniają moją wiarę w prawo, zaufanie do policji i miłość do tego pięknego kraju nad Wisłą. Korzystając z okazji, chciałbym zwrócić się do Szanownego Pana Rzecznika Komendy Głównej Policji, czy były robione jakieś badania w śród rodziców tych, którzy tworzą gotowe i zwarte szeregi policji drogowej. Takie proste pytanie: "Co Pani, która przez dziewięć miesięcy znosiła trudy ciąży, która poświęciła swój czas, siłę, młodość i zdrowie, która oddała setki nocy, dbając o każdą, najmniejszą potrzebę syna, czuje dzisiaj, kiedy widzi go Pani w odblaskowej kufajce z napisem"policja"? Dumę, Radość, Obojętność, Zażenowanie, Złość, Pogardę, Wstyd, Smutek, Choruję na depresję, Chcę się powiesić. (niepotrzebne skreślić) "Drogówka" - w kinach ! Gorąco polecam !

Rzeczywistość nie wygląda tak słodko i różowo jak została pokazana w filmie. Policjanci pokazani w filmie wydają się nazbyt sympatyczni i praworządni. Ni sądzę, żeby w rzeczywistości policja drogowa reprezentowała tak zacny poziom moralny oraz intelektualny. Taka wada filmu wynika zapewne z tego, że grający policjantów aktorzy mają niezamierzoną tendencję do zawyżania poziomu umysłowego kreowanych przez nich policyjnych bohaterów.

Film jest swietny. Jak to u Smarzowskiego jest straszno i smieszno. Pokazuje te gorsze strony życia W koncu to jest ciekawe i to chca ludzie ogladac.Uwazam ze mamy szczescie ze mamy takiego REZYSERA

Gówniany gniot gównianego reżysera. Ani jedna scena nie ma pokrycia w rzeczywistości. Dobre dla gimnazjalistów na chaju...

Nich mi ktoś podpowie, dlaczego policjant Król przeżył? Widzimy go na własnym pogrzebie w lewym dolnym rogu; pojawia się dwukrotnie - nie mam wątpliwości, że to on. Czy Smarzowski puszcza do nas oko? Czy testuje spostrzegawczość widzów?

Żenada ,dno, szkoda czasu, Załuję że nie przejrzałem przed obejrzeniem opinni tych którzy już to ,,dzieło" mieli cierpliwość obejrzeć , - wyszedłem po 40 minutach ... i co za ulga..!!

Ten film nalezy zaklasyfikowac jako paradokument o drogówce za komuny. Bo jako film fabularny oglada sie beznadziejnie, jako film klasy B. Slaby scenariusz, nudne dialogi, sceny nakrecone jakby slabej jakosci kamera albo telefonem komorkowym. Dawno nie widzialem tak slabego anty-artystycznego filmu. Nastepnym razem ponownie sie zastanowie wybierajac sie na polski film.

Film katastrofa jestem zniesmaczona, naprawdę miałam ochotę wyjść w połowie seansu, to reklamy i zwiastuny przed seansem były ciekawsze! Szkoda czasu i pieniędzy. ŻENADA!!!

Film totalnie żenujący, odbiega od prawdy , nie pokazuje trudu ciężkiej dla psychiki pracy, urąga uczciwym policjantom , którzy poświecili całe życie walcząc z przestępcami, film uderza celowo w ta formację i podważa autorytet uczciwych funkcjonariuszy,brak szacunku ze strony rządu po tym filmie spowoduje jeszcze mniejszy szacunek ze strony społeczeństwa, za parę lat wzrośnie ilość przestępstw a bandyci bedą wchodzić do domów rabować i gwalcić natomiast do policji już nikt nie pójdzie pracować z zaangazowaniem, funkcjonariusze będą odwracać głowę aby nie widzieć zagrożenia a to w podziękowanie za cieżką slużbe , którą docenił reżyser...pytam dlaczego do chwili obecne ktoś nie wystapił z pozwem do Sądu za zniesławienie tej formacji ???

Poprzednie filmy WS były dla mnie prawdziwym ,,czołgiem''. Dzieła sztuki. Na Drogówkę szedłem dzisiaj z dystansem, z powodu zmasowanej akcji promocyjnej. Nie ufam krzykliwym zachętom, a tych ws. Drogówki jest masa. Film mi się podobał, choć mam sporo uwag. Łopatologia uderza. Jeśli miało być to przerysowane dla jasności komunikatu (policja) to się udało. Smarzowski lubi dawać silnię do swoich opisów, wszak Wesele też jest mocno spotęgowane. Znam trochę realia policji (wesel też:) i wiem jak czytać Smarzowskiego w tym zakresie. Reasumując - będzie wiele opinii na ,,nie'' bo film ma komercyjną promocję, poszły tysiące osób, które nie znają środków wyrazu Smarzowskiego i są zszokowane. Ja znam i mi się podobało, co nie zmienia faktu, że Drogówka może być, a dziś na pewno jest, najsłabszym filmem tego reżysera. Dla mnie genialna rola Braciaka, dobra Jakubika (choć najsłabsza ze ,,smarzowskich ról''. Fajny epizod Grabowskiego (kontrola drogowa). Aha - drażnił mnie nadmiar ujęć ,,kombinowanych'' - komórki, przemysłówki etc. Za dużo. Przesolona zupa wyszła. Ogólnie - warto obejrzeć.

Bardzo dobre kino, byłem pozytywnie zaskoczony. Na pewno dla tych, którzy potrafią docenić dobre filmy.

Film "Drogówka Wojciecha Smarzowskiego to filmowy rynsztok!!! Nie idźcie na ten film bo to strata pieniędzy. Istne porno i to w bardzo kiepskim stylu. Obraz policji, żon policjantów, polityków, księży zeszmacony... Żałuje każdej zlotowki którą wydałem na bilet! Jestem zniesmaczony i oszukany... pokazywac takie MORALNE DNO i brac za to pieniądze. Ośmieszać naszą warszawską drogówkę. Panie Smarzowski niech pan zrobi film o swoim srodowisku - rezyserach, aktorkach, aktorach i pokaże ich przywary. Jest pan chory i takich jak pan powinno palic się na stosie.

Większego PORNOLA w kinie nie widziałam nigdy wcześniej, film był żenujący ponieważ 3/4 filmu to gołe cycki!!!

Byłem wczoraj. Film dobry, fajnie skręcony. To że takie rzeczy dzieją się w realu nie jest dla mnie zaskoczeniem i niekoniecznie może to być przerysowane aż tak bardzo. Ale mam jedno zastrzeżenie do Reżysera. Zaczyna się powtarzać. Ten sam schemat, podobne wydarzenia, teraz jeszcze więcej wulgarnego sexu. Koniec filmu do przewidzenia. Jeżeli następny film będzie wyglądał tak i będzie opowiadał historie np. w środowisku lekarzy, wojska, adwokatów, biznesmenów, to uznam, że Reżyserowi brakuje pomysłu i tworzy kolejne kalki dla zarobienia kasy. Natomiast gra aktorska na najwyższym poziomie. Bravo Panie Topa!

Właśnie wróciłem z filmu i uważam ze ci co nie dostrzegają realiów tego co było ukazane to ograniczeni myślowo albo czują ze ten film jest o nich

Byłem!Widziałem!Drażnić może "subtelnych" wulgarność,ale tych ,którzy zyją w innym świecie nierealnym!Kto na bieżąco jest z polityką ,ze światem policyjnym wie,że to wszystko real.Nieco przerysowany,a wpadka ze smartfonami to drobiazg.Krytycy tego filmu nie znają afer,korupcji i bunga bunga?

Film oceniam osobiście na BEZNADZIEJA . Nie jest godny jakiegokolwiek polecenia . strata prawie 2 godzin i pieniedzy jak dla mnie !

Przecież tak jest. Przed kilkoma dniami pijany strażak przeciął na pół koparką człowieka,zabił go i uciekł. Chodzi na wolności, ponoć do sprawy.

poza tym tam wszyscy bohaterowie to takie chamy, ze jak na końcu ginie główny bohater to ja mam to gdzieś.

to film zrobiony przez debila dla debili. Smarzowski ma nasrane we łbie, i powinien na te swoje wulgarne gnioty znaleźć frajerów gotowych finansować jego chore fantazje, a nie brać publiczne pieniądze. Zresztą żaden normalny dystrybutor zagraniczny tego śmiecia nie kupi.

Film mnie poruszył. Jest mocny, przerysowany jak to u Niego. Jest wiele zła, ale są też znamienne słowa " popatrz na siebie i zacznij od siebie", które padają w pewnym momencie. To nie drogówka jest najważniejsza, zresztą nie wiem jak wygląda ta prawdziwa, ale ludzie, których spotyka, a to ci sami, z naszych statystyk - nawaleni za kierownicą, z zasady oferujący łapówkę. A dalej - układy, kręcenie lodów na ustawionych przetargach, fikcyjnych interesach, łącznie z korupcją dotycząca budowy dróg i autostrad. Smarzowski pokazuje nas w przeraźliwie czarnych kolorach, ale przynajmniej nie pozostawia złudzeń.

Widziałam to wczoraj. Dla mnie poruszający i chyba taki miał być. Nie wiem jak naprawdę jest w policji, ale te realistyczne sceny robią wrażenie. Kunszt aktorski na wysokim poziomie, jak zwykle u Smarzowskiego. Reżyser odwalił kawał dobrej roboty. Rozumiem jednak, że mógł się nie podobać,mógł się okazać zbyt szokujący dla niektórych "wrażliwców".

masz rację, jeżeli chcesz wyrzucić w błoto 21zł to idź do kina na beznadziejny film drogowka

najsłabszy film jaki widziałem- żenada!!! moim zdaniem reżyser powinien zająć się składaniem zupek chińskich może na tyle starczy mu talentu bo pierwszy lepszy głupek wyreżyserowałby taką porażkę. Straciłem 21zł. na bilet do kina - nuda, masakra, przesada. Najpierw chlanie, dziwki, łapówki i zabawa a potem jak w typowym amerykańskim filmie - niewinnie oskarżony policjant dowodzi swej niewinności - nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cóż - rewelacja !!! polecam dla ludzi którzy nie boją się spojrzeć prawdzie w oczy i potrafią się pochylić nad samym sobą Wlk ukłon w stronę reżysera że podjął się tak trudnego tematu i podziw że udało mu się go udźwignąć

Wczoraj byłam na drogówce, wyszłam zła, ale w pozytywnym sensie, zła i nastawiona bojowo, nie godząca się na taką rzeczywistość!! może o to właśnie chodziło reżyserowi. Może poprzez drastyczne przenośnie chciał zmobilizować widza do podjęcia jakichś działań. Do podjęcia walki o otaczający na świat. Chylę czoła. Film misternie utkany z nieprzypadkowych tekstów i scen, rewelacyjny. Smarzowski jest mam nadzieję prekursorem nowej jakości kina w Polsce.

smarzowski będzie kręcić takie filmy dopóty dopóki wszyscy nie zrozumieją co tak naprawdę nas otacza i jaka jest rzeczywistość w której zyjemy i żyliśmy, bo niestety takie rzeczy dzieją sie nagminnie i my na to pozwalamy dając politykom i im slugusom wolna rękę, nie oceniając w ogóle! prawdopodobnie gro osob myśli że takie rzeczy dzieja sie tylko w filmach i sie mocno myli. Smarowski może przesadza, moe zbyt epatuje tym złem i prostactwem i wulgarnością - ale o to właśnie chodzi, na tym filmie nie trzeba myśleć, trzeba zacząć po obejrzeniu i się zastanowić w jakim kraju chce się żyć ...

dla mnie film na który każdy polak powinien iśc i obejrzeć jak wygląd polska rzeczywistośc - przerażające , ale prawdziwe!!!!! POLECAM, i jeszcze mam pytanie, ile jeszcze Polacy wytrzymają?!

Wczoraj byłam na tym filmie. W mojej opinii jest zbyt wulgarny, prostacki, wszystko podane na tacy, nie wymaga od widza myślenia. Wychodzi się z kina w ponurym nastroju, zdołowanym, ze wstydem, że tak wygląda polska wolność i demokracja...

Wczoraj byłam w kinie na tym filmie. Film bardzo dobry. Co ciekawe w zeszłym tygodniu w Wiadomościach mówili że jest mało asfaltu w asfalcie. Myślę że ten film jest realistyczny.

poza tym tym uważam że w rzeczywistości jest podobnie

zgadzam się z ;;Gość;; film trzeba czuć, a nie oglądac bezsensownie, bez zrozumienia, film naprawdę dobry

Właśnie wczoraj obejrzałam film. Mąż widział zwiastun w internecie i po prostu MUSIAŁAM iść. I nie żałuję.Był cudowny.Było w nim wszystko, dla każdego, nawet śmiech.......Od połowy filmu nie istniała dla mnie sala kinowa byłam tylko ja i ekran.......Film fantastyczny......Reżyser odwalił kawał dobrej roboty, i niech nikt nie pisze że ' wyszedł w połowie filmu' bo wtedy równie dobrze może mówić ze DRÓGOWKI po prostu NIE WIDZIAŁ..................Ten film trzeba CZUĆ , trzeba wiedzieć co znaczy ten czarny ekran który tak nagle kończy film....Ale niektórzy nie lubią po prostu myśleć i wolą prostotę . Pozdrawiam.

Smarzowski zaskoczył negatywnie? Piszesz że wynudziłaś się na filmie? To świadczy o tym jaką ignorantką jesteś i jak nie doceniasz kina realistycznego. A czego ty się spodziewałaś? baloników i różowych samochodzików? Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale po komentarzu można wywnioskować, że nie masz zbyt dużego kontaktu z rzeczywistością To nie są szybcy i wściekli czy jakiś inny efekciarski shit tylko kawał dobrej roboty pokazujący jak to jest naprawdę. Kunszt aktorski i sposób realizacji filmu jak zwykle u Smarzowskiego są na najwyższym poziomie. Dochodzi do tego jeszcze wiarygodność historii jaką przedstawia. Niestety tak to jest, że zawsze znajdą się niezadowoleni ludzie za słabi na to żeby przyjąć rzeczywistość taką jaka jest. A sens ambitnego kina polega na tym aby było jak najbardziej wiarygodne. Wiem o czym piszę bo sam pracuję w Policji.

Właśnie obejrzałem Drogówkę. Hmmm... Nawet niezły film, chociaż faktycznie dosyć ostro pokazuje niektóre rzeczy. Ale myślę, że jest w tym trochę racji. Każdy wie, jaka jest polska rzeczywistość i być może właśnie taki film, z mocnymi akcentami, pozawala nam to sobie lepiej uświadomić. Mimo jakichkolwiek negatywnych komentarzy wobec niego, polecam wam obejrzeć ten film :) Aha, gdyby ktoś nie mógł go znaleźć, to tutaj jest wersja do pobrania, którą sam ściągnąłem: http://www.blogmovies.net/drogowka-pobierz-2013/

"Co drażni w nowym filmie Smarzowskiego? Z pewnością jednostronne pokazanie policji, która składa się z samych dziwkarzy i alkoholików, oraz będących na usługach „decydentów” kretów z wydziału wewnętrznego." Nie do końca, w końcu Król okazał się być "psem" z kwalifikacjami do zawodu - odwalił kawał dobrej detektywistycznej roboty - szkoda że marnował się w "drogówce".

mnie Smarzowski naprawdę tu zaskoczył, ale bardzo negatywnie. Dawno się tak w kinie nie wynudziłam, a skoro już zapłaciłam to i zostałam do końca. Niektórzy jednak wyszli przed czasem. Film prosty, pusty, wulgarny i pornograficzny. Nie wiem co miało tu na mnie zrobić wrażenie. Jakieś dobre ujęcia??? Nie potrafię znaleźć nic pozytywnego. Szczerze odradzam!

Nie rozumiem gości typu "ja wolę sobie obejrzeć kino rozrywkowe z Liamem Neesonem" po co zabierają głos na temat filmu i reżysera jak nie są zainteresowani. Pewnie nie mają z kim porozmawiać ...

żenada!!! to co jest w filmie mamy na co dzień na naszych drogach ile ludzi nie słusznie skrzywdzonych przez ich "ego"przecież oni są alfą i omegą !!! a za takich się mają a jeszcze iść na film i tracić czas nerwy i pieniądze !!!ten film powinni pooglądać policjanci i to przymusowo żeby nie mieli ludzi za idiotów że niby nic nie widza i nic nie wiedzą !!!

WSTYD, ŻEBY POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ DOFINANSOWAŁ " film porno " W KWOCIE 2,8 MLN.ZŁ CZY KINEMATOGRAFIA SIĘGA DNA ? W NASZYM MIEŚCIE LUDZIE WYCHODZILI Z KINA W POŁOWIE FILMU ZBULWERSOWANI PATOLOGIĄ " sztuki filmowej "

Polecam ! Widziałam wczoraj.

dobry film.. polecam..

dobry film,a Fanka Smarzowskiego,chyba jest dzieckiem neo,

Policja policją, ale ten film pokazuje cały syf obecnej władzy, nietykalność wielu osób i przeżarcie tego państwa korupcją, jak rdzą statku idącego na dno. Moim skromnym zdaniem to najlepszy film Wojciecha Smarzowskiego.

Polecam wywiady z Twórcami filmu na premierze Drogówki: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=76bMdhzZ7V4

dobry film ,prawdziwy ,ja jezdze po drogach od 40lat i popieram w tymsrodowisku KORUPCJA i Policja jest sponsorowana przez bogatych przestepcow . tam pracuja ludzie niekopetentni . ludzie zglaszaja Policji miejsca melin narkotykowych a Policja nie reaguje np w srodzie wlkp

Swietny film :) Zapraszam do obejrzenia :) : http://www.youtube.com/watch?v=5GifWspcZv0

Drogówka pobierz film: http://www.esicate.com/drogowka-pobierz-2013-pl/ Bardzo dobry, polski film, powiem wam ;D

Dla mnie ,,Drogówka" to wypadek przy pracy Pana Wojtka. Szkoda...... Jestem mocno zawiedziona, ale dalej w niego wierzę. Chciał zaszokować i przegiął......

Panie Lukaszu kto Panu powiedzial ze akcja dzieje sie w 2002 roku!?? Juz na poczatku widac ze kino jest wspolczesne - radiowozy Kia, czy inne nowoczesne samochody na ulicach, stadion narodowy w tle wielu sce, ktory w 2002 nawet nie byl w planach... ten film dzieje sie teraz... nikt nie udaje tu 2002 roku!!!!!!!!!

pierwszy film który nie podoba mi sie a szkoda!

Wczorajszy wieczór spędziłem w Bałtyku na Drogówce i jak zwykle nie zawiodłem sie na Wojtku Smarzowskim i jego ekipie aktorskiej.

Czy dałoby się, żeby artykul na szanującym się chyba portalu ktoś przeczytał pred publikacją? Błędy ortograficzne źle wygladają na ekranie komputera. "coenowskiego" i "lynchowskiego" piszemy z małej litery! Trochę więcej szacunku do języka polskiego!

do Gość alex: A czy można pluć (skąd ta fizjologia?) na polityków, którzy żyją z podatków? Czy można pluć na urzędników, funkcjonariuszy publicznych... co to za argument ? od marketingu i promocji mają rzecznika, a nie filmowców.

Jakie sceny oglądaliście? Ja czytałem dwie pierwsze sceny Drogówki na kinoradio.pl. Czy mozna tak pluć na policję, na którą płacimy podatki?

przecież to już jest nudne facet kręci cały czas ten sam film tylko scenerię zmienia

Szacunek dla Smarzowskiego za to, że udało mu się przekazać SBcki "ethos"- syf, który przeniknął i jest dominujący w elitach poskolonialnych w Polsce. Dominujący obraz dużego biznesu i władzy to drogie gadżety, samochody ale mentalność handlarzy opychających na rynku fajki z łóżka polowego albo mentalność cinkciarska. "Dom zły" pokazuje jakie "elity" wygrały okrągły stół i jak wyglądały prapoczątki większych geszeftów, które obecnie kryje ekipa Tuska. Jedyny krótki moment załamania to afera Rywina, po której Michnik pewnie do dziś pluje sobie w brodę. No i nikt nie pokazał wcześniej w taki prawdziwy sposób jak mocodawcy dzisiejszych "elit" wyzwalali Polskę. Syf ten może jest spowodowany też tym, że kopie wszystkich akt, które, pewnie ze skromności, Jaruzelski kazał spalić są w Moskwie na Łybiance. Dlatego na elity lansowani są porąbańcy, których nie spotyka się w realu, bez zasad i moralności. Dlatego będę się upierał, że Smarzowski opisuje prawdziwie wpływ elit na Polskę ale nie uważam, że nie ma w jego filmach nadziei. Najpierw musi być prawda i to jest nadzieja.

Pracowałem w policji w tamtych czasach. I nie ma w tym filmie NIC przesadzonego. Szacunek dla P.Smarzowskiego.

Świetne są te filmy W. Smarzowskiego. Tyle, że nieprawdziwe. Ludzie tacy nie są.

Też wydaje mi się, że promocja idzie nie w takim kierunku. Spoko, może i przyciągną w ten sposób do kina stada lemingów. Spodziewałem się filmu o niedobrych policjantach. Obejrzałem kolejny film o mrocznej rzeczywistości naszego kraju, widzianej przez pryzmat pracy zwykłych szeregowych psów z warszawskiej drogówki. Tak. Trybus jest nawalony jak messerschmitt. Cały czas jest nawalony jak messerschmitt. Jak dowiecie się dlaczego tak jest, to nie będzie wam do śmiechu... Film poraża, dobija, pozbawia nadziei. Smarzowski po raz kolejny pokazał klasę.

Gość14:11- całe lata dziewiędziesiąte to była milicja,bo tworzyli ją ci sami zmanierowani ludzie,nowi nie mieli nic do powiedzenia.Teraz jest duża część normalnych ludzi,ale wiele nawyków zostało(te z piciem też ,tylko z biznesem i po cichu).Takie są realia w Polsce powiatowej i gminnej.Największe szuje z dawnego resortu doczekali się dzisiaj uznania,chodzą z podniesioną głową.Zejdz na ziemię i uwierz,że Smarzowski nie pokazuje fantastyki ,tylko świat którego ty nie znasz i myślisz,żę nie istnieje.Pozdrawiam

@Gośćjust Film przedstawia realność rodem z kosmosu lub z zamierzchłych czasów komuny, kiedy chlano w milicji na potęgę.

Gość 8:21 skąd wiesz że Grabowski to dziwkarz i alkoholik? znasz Go? czy tak poprostu odreagowujesz stres wyzywając w necie? heh

@gość 22:21-Puść się Smarzowskiego,odpocznij,odreaguj ,idz na POKŁOSIE ,a potem napal w gryllu.

Dobrze ,że jest reżyser który pokazuje brudy IIIRP.Oddaje w swoich filmach atmosferę jaka panuje w tym kraju gdzie ludzie którzy pełnią odpowiedzialne funkcje zawodowe i społeczne są na bakier z etyką i moralnością nie mówiąc o zwykłej przyzwoitości.Pokazuje to ludziom którzy oglądając, dostrzegają swoje osobowości w tych obrazach i zaciekle krytykują te filmy.Oglądają też ignoranci żyjący w hermetycznym swoim świecie i nie wierzą w ten pokazywany lub nie chcą go widzieć,za brudny.Panu Smarzowskiemu na deser zostaje do pokazania zgnilizna elit politycznych,którzy rządząc tolerują i tworzą tą rzeczywistość.Podziwiam spostrzegawczość i odwagę twórcy.Może ta rzeczywistość do nas dotrze.Wielki szacunek i dzięki.

Smarzowski kręci dobre filmy ,ale bardzo dołujące, po seansie tylko wypadało by se żyły podciąć

W Olsztynie:)

A gdzież Pan widział film skoro premiera dopiero w lutym?

masz rację. Policja jest chora ale z niej łatwo jest smiac i szydzić. Jednak to aktorzy są nietykalni. No bo kto by ich takich złych i podlych zagrał w filmie? Kto by to nakręcił? A Grabowski to POdłota do kwadratu - każdy jego "skecz" musi zawierać temat seksu i PiS w negatywnym świetle... Gość jest denny

Grabowski aka Grabarz nie gra policjanta, on taki jest. Prymitywny aż do bólu. Dziwkarz i alkoholik. To nie jest film o gliniarzach, to jest film o aktorach.

Smarzowski ze swoją dotychczasową filmografią to K T O Ś w naszym marnym i jałowym kinie, dlatego warto zobaczyć (i usłyszeć) co ma do powiedzenia na kolejny temat. A, że nie jest to kino rozrywkowe... Cóż, żyjącym w krainie uśmiechu i ciepłej wody w kranach nie warto za nie płacić. A tym, którzy dokoła widzą syf tym bardziej ? W obu przypadkach myślenie "raczej odpada"

Pijani na papieskiej pielgrzymce? W zakopanem to była masakra! W mieście tylko my kupowaliśmy trunki. Ale to były czasy...

Przyznam szczerze, że brudy, kłamstwo i łajdactwo widzę codziennie, albo o tym czytam. Faszerować się takimi widokami jeszcze w kinie to raczej odpada.

Wychodzi na to, że pójdę, te zwiastuny są mimo wszystko zachęcające...

Smarzowski i tak Gaspara Noe i jego filmu Nieodwracalne nie przebije. Dlatego ja wolę sobie obejrzeć kino rozrywkowe z Liamem Neesonem jak taken 2 i The Grey. zresztą Smarzowski pewnie ma coś nie tak z łepetyną, że wszędzie zło widzi. Rozumiem, że gdyby zrobił jeden taki film, góra dwa. Ale cały czas pieprzyć jakie to społeczeństwo głupie i w ogóle? To wiadomo i bez Smarzowskiego. Nie mam zamiaru mu za to płacić.

Oglądałem ten film, i szczerze mówiąc bardzo ale to bardzo się zawiodłem na tym filmie, po oglądnięciu zwiastunów, czytaniu recenzji, film bardzo wulgarny, prymitywny, i kompletnie nic w nim się nie dzieje, (poza tym że się wiecznie pier.....ą), dziwię się znanym aktorom że zdecydowali się wziąć udział w tym kolosalnym na skalę światową, globalnym wręcz SHITEM. Nikomu nie polecam, wręcz odradzam, szkoda czasu na to gówno, jest wiele innych lepszych najgorszych filmów roku


 

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!