Pierwszy zwiastun filmu SMOLEŃSK Antoniego Krauzego. ZOBACZ

26 osób wzięło udział w dyskusji

Jest tu: http://www.youtube.com/watch?v=GNcKFeJiPBs

trailer zniknął też z youtube. Kto go zniknął?

"Na film o tej tragedii za wcześnie. Nie ma zadnych dowodów, ze doszło do zamachu" - filmy fabularne nie muszą opierać się na twardych dowodach; inaczej nazywałyby się dokumentalne. Po drugie (opieram się na słowach reżysera), ten film nie stawia tezy, że zamach był. "Sprawa trotylu zupełnie niepoważna" - w jakim sensie?

Hajdarowicz ? wiadomo.

Czekam na film.

Na film o tej tragedii za wcześnie. Nie ma zadnych dowodów, ze doszło do zamachu. Sprawa trotylu zupełnie niepoważna

Podaję link do zwiastuna: Pre-Trailer filmu "Smoleńsk" (reż. A. Krauze) http://www.youtube.com/watch?v=q20sMgPVtmU

Film został usunięty ponieważ ośmieszał Euroregion Nadwiślański w oczach świata a co gorsza zawierał treści propagujące nienawiść i stawiał znak zapytania nad tym, nad czym znaku zapytania stawiać nie wolno i nie należy. Film ten mógłby wpłynąć na słabe umysły młodych ciemnogrodzian, Niedouczonych i z mniejszych ośrodków. Wchodząc na stopnie prowadzące do Tupolewa Lech Kaczyński żegna się. Ten znak zabobonu i dyskryminacji światopoglądowej został zakazany dyrektywą zRzeszonej Unii Europejskiej nr. 2012/666/UE O szerzeniu nienawiści i nieprawdy ze względów światopoglądowych i jednocześnie nie uzyskał decyzji dopuszczającej wydawanej przez Urzędową Komisję Dozoru Etycznego i Radości Powszechnej. Z całą mocą pragnę zaznaczyć, iż tego typu zachowania nie będą się powtarzać. Dlatego Wysokie Geriatrium podjęło decyzję o wprowadzeniu koncesji dla reżyserów, która pilnować będzie, iż w filmach nie będą pojawiać się podobne treści, a reżyserowie będą właściwie ideologicznie przygotowani do pełnienia swojej misji. m:D

I ten zniknięty film jeszcze bardziej zewrze nasze szeregi!

Jakiś mirror?

...no właśnie, ja też sobie obejrzałam. Film usunięty przez użytkownika?

Nie prawda, że przez użytkownika. Użytkownik popełnił samozabójstwo, ponieważ w wyniku podstępnych działań Putina i Tuska film zniknął w tajemniczy sposób i pozostał na You Tubie po nim tylko ślad Trotylu

"Film został usunięty przez użytkownika." To sobie pooglądałem...

A kiedy ukaże się Historia Roja ??????????????????

Saboth - masz rację, kręci się filmy typu JFK - tylko obejrzyj sobie trailer do JFK i porównaj z tym tutaj. Zupełnie inna konwencja, zupełnie inny styl przekazu. Mam nadzieję, ze sam film rzeczywiście będzie w konwencji JFK - ale jeśli będzie to miernota wyśrubowana wyłącznie na tym, że pokazuje katastrofę smoleńską z innej perspektywy niż TVN - nie zrazi mnie to przed nazwaniem tego filmu gniotem. Pożyjemy, zobaczymy - jak na razie, dla mnie trailer jest po prostu słaby.

Dzięki odważnym i przyzwoitym Polakom prawda o tej tragedii zostanie wyjaśniona. Film jest elementem walki o prawdę o przyzwoitość o resztki honoru środowiska artystycznego(niestery tylko części tego srodowiska).

Na całym świecie kręci się filmy o takich wydażeniach np "JFK", zawsze wywołują one dyskusje. Jak pokazuje rzeczywistość, "ktoś" boi się wyjąsnienia calej sprawy. Ciekawe dlaczego....????

Patrząc po lemingach w komentarzach na youtube - nie będzie łatwo się z tą prawdą przebić.

A skąd wiesz jakie były fakty, skoro nikt ich nie chce do końca wyjaśnić? Każdy może się tutaj domyślać i nie można mieć o to pretensji, że ktoś rozważa wersję zamachu.

pomysł z dzielną dziennikarką, która odkrywa prawdę ( czyli co tak na prawdę, że był zamach?) jest ograny i zniechęca mnie do filmu. ciekawy jestem na ile ten film będzie fikcyjny, a na ile oparty na faktach.

Dokłanie @Raa - żeby się nie okazało że zacznie na planie grasować seryjny samobójca bądź niesamowite awarie samochodów

dla bezpieczeństwa Ekipy - lepiej wszystkie zdjęcia w USA albo chociaż w Gruzji ... tak na wszelki WYPADEK! :)

A na czym ma bazować?? skoro nie ruszyła jeszcze produkcja??? w sumie dobrze, że to pokazano, bo komentarz jest odpowiedni:)

@Terefere easy man, to pierwszy zwiastun, pewnie bardziej teaser ;)

Zwiastun bazuje na urywkach audycji z przekaziorów, pudeł rezonansowych i podobnie określanych mediów polskojęzycznych. To jakaś kpina

Mam nadzieje ze ten film dotrze do wielu, uświadomią sobie że to była naprawdę Tragedia Narodowa. karmieni papka medialna cąły czas myślą że to był incydent bez znaczenia. Ja wiem że ludzie są zainteresowani własną egzystencją, ale to wydarzenie pokazuje nam wyrażnie, że jeżeli Prezydent jest dla mafii nikim, to co my znaczymy w Naszym Kraju.

wNas.pl - kultura jest w każdym z nas!